ico ico ico ico

O výběrovém řízení – zajímá mě práce v cestovním ruchu

Jak začít?

V sekci „Volná místa“ najdete všechny aktuálně volné pozice, na které hledáme posilu. Stačí si je projít a vybrat tu nejzajímavější. Pak už nám jen pošlete svůj strukturovaný životopis, případně se do motivačního dopisu rozepíšete o tom, proč právě my a co vás na zvolené pozici zaujalo. Zajímá nás hlavně vaše pracovní historie a způsob, jak vás můžeme kontaktovat. Rádi si ale přečteme i o tom, co zajímá vás a co vás baví.

Co bude dál?

Váš životopis si pečlivě prostudujeme, a pokud se naše představy o spolupráci setkají, ozveme se vám s pozvánkou na osobní schůzku. I nám se tu někdy sejde o něco více práce, ale s reakcí vás nenecháme čekat déle než 14 dní.

Co mne čeká na osobní schůzce?

Během ní se dozvíte více o tom, co v EXIM tours děláme, jak to u nás chodí a čím bychom naplnili váš pracovní den. S potenciálním budoucím šéfem také proberete, jak vaše zkušenosti a dovednosti mohou prospět stávajícímu týmu a vaši představu o výši odměny.

Jak vše dopadne?

Abychom vy i my měli čas vstřebat čerstvě získané informace, necháme si pár dní na rozmyšlenou. Poté vám dáme telefonicky nebo po emailu vědět, jak to se spoluprací vypadá z naší strany. Když to klapne, sepíšeme spolu smlouvu a budeme se těšit, až k nám přistoupíte na palubu.

Nastavení cookies